Made in Ukraine: пристрасний чоловічий голос, божевільний сюжет і вражаюча сповідь батькаСьогодні четвер, і ми знову повертаємось до реабілітації української культури. Отже, шо на цей раз пропонує національний творчий бомонд?

Дивимось!

Шо слухати?

что послушать

Гурт «Натоліч» з міста Дніпро позиціонує себе, як команда, яка створює якісний поп-рок. Це досить гучне, але у той самий час стримане формулювання їх діяльності. Насправді, музика Натолічей виходить за межі одного жанру. Цей гурт завжди йде на досить провокаційні експерименти з аранжуванням. Хлопці часто співпрацюють зі струнним квартетом. Буває, що спільна робота повністю змінює звучання вже знайомих пісень. Також самобутності цій команді точно додає голос соліста. Його тембр називають пристрасним, і це не раптове визначення. Національні українські, десь навіть циганські наспіви у поєднанні з актуальними темами та сильною емоційністю змушують і душею, і тілом відчути енергетику гурту.  

Отже, для вас відео-робота Натолічей «Прометей»:

Шо дивитись?

TW8ZCpdDSuQ

Фільм «Відторгнення» має рейтинг 7/10 на кінопошуці. Це українська драма-фантасмагорія про унікальне кохання при незвичайних обставинах. Якщо до цього не зовсім зрозумілого жанру додати те, що головну роль тут зіграв Сергій Бабкін, стає зрозуміло, що лінія якогось божевілля у «Відторгненні» точно є. Отже, уявіть ранок. Андрій Лупцов ( це, власне, і є Сергій) побачив, що світ змінився. Все навколо нього стало зеленого кольору, кудись поділись люди, на вулицях з'явилась військова техніка. Тобто, ситуація склалась дуже нежиттєва, дивна. Щоб хоч якось у ній розібратись Лупцов разом із своїм сусідом (якого, до речі, грає Богдан Ступка) пішки йдуть з міста. А потім здавалося б нормальний одружений чоловік Андрій Лупцов закохується у фантастичну дівчину, пояснює Дияволу устрій свого життя та опиняється у лікарні для психічнохворих. Звісно, на перший погляд, може здатись, що в український фільм просто взяли і традиційно «запхали» все, що було у режисерській свідомості, але це помилкове враження. Насправді, фільм дуже потужний, він про своєрідну людську інтерпретацію життя, про помилкове існування, про звільнення, яке може так і не прийти... Загалом, «Відторгнення» , дійсно, дуже сміливий кіноексперимент зі свідомістю. Приємно, що на нього пішли саме українці. Ви повинні це побачити!

отторжение

Шо читати?

что почитать

 

«Там, у кімнаті, вмирає моя дитина…»

Такими словами починається новела Михайла Коцюбинського «Цвіт яблуні».

михайло коцюбинський

Це його автобіографічний твір. Здається, лише три сторінки тексту…Але з усіма подробицями. Зрозуміло, що складно сприйняти твір, який написав батько вмираючої трирічної дівчинки. Але ще складніше зрозуміти, що цей батько – чудовий письменник, який не може перебороти свій професійний погляд на події. Він чергує біля доньки, слухає її дихання, але несвідомо фіксує кожну деталь. Це ситуація, коли в одній людині бореться батько та письменник. Чи може тут бути переможець? Відповідь буде у кожного своя.

Читай также: Made in Ukraine: “вибух” українців в Америці та література про божевільних