Подарки “Made in Ukraine”: эффектные сумки от L.I.R.U. galsОдин из самых приятных и одновременно утомительных нюансов предновогодней суеты — покупка и получение подарков. Мы решили облегчить всем жизнь и начинаем рассказывать о лучших подарках этого года — вещах, от которых мы бы не отказались сами. Редакция Beautified запускает рубрику «Сделано в Украине», в которой будет рассказывать о местных марках и их продукции, которые могут как минимум натолкнуть вас на идею праздничного сюрприза для друзей и близких.

vyazanye-sumki-liru-gals

Сегодня мы рассказываем об украинском бренде L.I.R.U. gals, который уже успел покорить украинских модниц своими нетривиальными изделиями — сумками и рюкзаками из натуральной кожи и 100% котона.

 

L.I.R.U. gals

ГДЕ КУПИТЬ: @liru_gals

vyazanye-sumki-2

Ольга Литвин и Настя Рубан

основательницы бренда L.I.R.U. gals

ПОЧАТОК

Ми започаткували наш бренд у червні 2016. Ми вiримо в те, що сумка — це святий грааль кожної дівчини, аксесуар, який допомогає підкреслювати індивідуальність та додає родзинку до образу. Вже півроку  ми невеликими, але впевненими кроками підкорюємо модні серця жінок. Їх зацікавленість, схвальні відгуки та слова подяки щодня доводять нам, що ми на вірному шляху.

МАТЕРІАЛИ

Просто вигадати нову модель — це навіть не половина роботи. Реалізувати задум — це найскладніше, але й найцікавіше. Високоякісні матеріали, ідеальна фурнітура, вдало підібрані комбінаціі кольорів та фактур, — що як не все це робить сумку досконалою?

Кожну нашу сумочку ми робимо з великим задоволенням, тому що: по-перше, ми самі обожнюємо красиві аксесуари. По-друге, вроджений перфікціонізм просто не дає нам зробити їх неідеальними.

материалы Наші сумки та рюкзаки ручної роботи виготовлені з трикотажної пряжі та натуральної шкіри. Чому саме такий вибір матеріалів? Нас підкупило те, що це, по-перше, дуже гарно, а по-друге, така краса тільки нещодавно почала свій розвиток, а в деяких країнах і досі залишається невідомою. Тому ми взяли собі за мету зробити таке виробництво новим трендом.

vyazanye-sumki_1

vyazanye-sumki_2

  • Процес виготовлення сумочки займає приблизно 6-7 робочих днів. В суботу та неділю ми вихідни, але звичайно ми приймаємо замовлення та відповідаємо на всі запитання.

  • Хто ж така дівчина Liru? Вона вільна, вона весела, вона яскрава, вона творча, вона стильна! Ця дівчина не має обмежень в своїх вподобаннях або інтересах. Вона цінує індивідуальність. Вона поза рамками віку. Вона - це Ти! ❤️

ПЛАНИ

В нас дуже багато ідей. Вже зараз ми працюємо над новою колекцією жіночих поясів. Намагаємося знайти та створити незвичні та унікальні форми. Ще трошки часу і ми знову вас здивуємо.

Серед тактичних цілей можна виділити наступні:

  • запуск інтренет-магазину
  • збільшення обсягу клієнтської бази як в Україні, так ш поза її межами;
  • запуск колекцій спільно з українськими дизанерами одягу та взуття;
  • збільшення штату "бджілок-трудяжок" та відкриття власної майстерні, де відбуватимуться маленькі дива та народжуватимуться нові ідеї та колекції.

sumki-ukrainskikh-dizaynerov-3

КОНТАКТИ

pvclr3ggv0sasydewbs3kw-article gorod

+380936461924 (Оля)

+380663832086 (Настя)

Instagram: @liru_gals

VK: vk.com/liru_gals