Знай наших: дитячі товари з фетру від Kuzya’s ToysФетр — унікальний матеріал, що надає величезний простір для творчості. Один раз спробувавши, з нього хочеться творити і творити. В рамках рубрики "Знай наших" ми познайомимо вас з виробником самих фотогенічних і якісних товарів, які допоможуть вам зробити дитячу для дитини з народження і приблизно до п'яти років ідеальною.

KUZYA'S TOYS

Засновник Kuzya's Toys — 32-річная Тетяна. Займаючись розвитком власної  справи та вихованням трьох діток, дизайнер приділяє велику увагу своєму стартапу — виробництву ляльок, іграшок та мобілів для малюків.

З дитинства любила малювати, ліпити, брала участь у виставках, але навчалась у фінансовому університеті, після якого працювала бухгалтером в банку. Пішовши в декрет, я знов почала ліпити, згодом шила ляльок та зайчиків, багато дарувала знайомим. Я не вірила в те, що мої вироби можуть подобатись. Але нещодавно просто закохалась у ці маленькі , м'якенькі іграшки на мобілях, і їх полюбили мої клієнти.

 

Команда та натхнення

"Моє натхнення — мої діти та малюки моїх клієнтів. Дивлячись на них, хочеться творити казку. Я всі іграшки шию, вишиваю, розмальовую вручну — і це дійсно займає дуже багато часу —12-14 годин на день. Але потім, прочитавши відгуки, побачивши радісних мамусь і малюків, розумієш, що робиш все правильно. Наша команда — це я і мій чоловік (він відвозить замовлення). Я не можу довірити пошиття мобілів нікому. Згодом ми плануємо шити постільну білизну для малюків, тому одразу візьмемо для себе помічників. Також плануємо брати участь у виставках та ярмарках.

 

Мобілі для дитячого ліжка

У наших предків було своє інтуїтивне знання, ми ж зараз може пояснити необхідність мобіля для малюка з точки зору науки. Психологи, які вивчають особливості розвитку дитини, пояснюють, навіщо потрібен мобіль для новонароджених: це пристосування допомагає в розвитку зорового зосередження. "Мобілі можуть бути не тільки декором ліжечка, їх можна вішати на стіну чи потолок, і це буде хорошим декором кімнати. Вони в першу чергу допомагають малюку концентрувати увагу, заспокоюють, згодом розвивають моторику. Також мобілі дуже допомагають батькам: малюк може 15 хвилин розмовляти з іграшками, а мама — випити чаю чи збігати в душ. Також  мобілі створюють казкову атмосферу ввечері — така гра тіней виходить. Я вважаю, що іграшки, створені власноруч, несуть позитивну енергетику. Кожен мобіль я шию з думками про малька, вишиваю його і'мя,тому вони неповторні та іменні. Такі речі завжди будуть цінуватись, незалежно від моди, і будуть передаватись з покоління в покоління".

Kuzya'sToys — це хобі, яке приносить величезне задоволення, і за нього ще й платять. Але для мене головне, щоб те що я роблю, подобалось людям. Зараз мої роботи представлені не тільки в Україні, а й в Канаді, Польщі, Німеччині, Італії. Це так приємно, коли люди розуміють ручну роботу, а частинка твоєї душі по всьому світу оберігає сон малюків.

детские игрушки

 

Контакты

pvclr3ggv0sasydewbs3kw-article gorod

Instagram: @kuzyastoys

Facebook: www.facebook.com/tanya.kuzina