“Я завжди прагнула виглядати ще краще”: Наталя Думка-Солтис про красу та стиль молодих мамСтиль, імідж, красивий мейк-ап були супутниками молодої мами Наталі Думки-Солтис з юних років.

Батьки завжди говорили, що у мене красива зовнішність і незалежно від того, у що я одягнена, — я красуня. Це справді так, проте я прагнула виглядати ще краще. З роками я однозначно досягла більшого успіху у догляді за собою.

dumka-soltis_6

Наталя — переможниця проекту “Мама року” у номінації "Стиль". Про особливості догляду за собою після народження доньки чарівна матуся розповіла Beautified Ukraine в рамках рубрики "Я — мама".

q

Наталія, cкажіть, для того, щоб бути стильною, обов'язково цьому вчитися?

A

На мою думку, ми вчимося стилю підсвідомо — на фешн показах, коли дивимось на певні cвітські заходи чи на красиво вдягнених перехожих. Наша свідомість фіксує ті елементи, котрі нам подобаються, і в подальшому ми використовуємо їх у своєму гардеробі.

Q

Як змінився ваш образ під час вагітності?

A

Виникло непереборне бажання виглядати прекрасно, незважаючи на зміни у фігурі.  Оскільки за період вагітності більше бережеш себе, з'являэться час, який я використовувала для догляду за собою.

dumka-soltis_8

Q

У мережі багато сперечаються з приводу доцільності бьюті-процедур для вагітних. Як ви ставитеся до таких стереотипів, і як доглядали за собою на протязі 9 місяців вагітності?

A

Думка про те, що під час вагітності не потрібно доглядати за собою — застарілий стереотип. Вагітність — це надзвичайне положення, а чому жінка повинна забувати про те, що вона прекрасна? Вона повинна робити все, щоб бути просто неперевершеною. Я в період вагітності стригла, фарбувала волосся, регулярно робила манікюр (хоча існує міф, що це шкідливо для дитини). Я доглядала за собою, як завжди, лише слідкувала за своїм самопочуттям та бажаннями.

Q

Якими засобами користувалися для запобігання появи розтяжок? Чи займалися спортом (якщо так, то яким?)

A

Прогуляки на свіжому повітрі, хороший настрій, позитивні емоції — нічого більше.

dumka-soltis_7

Q

Деякі мами виправдовують свій недоречний зовнішній вигляд турботами материнства. Існують якісь табу, порушити які ви не можете собі дозволити?

A

 

Жінці справді нелегко виконувати всі обовязки і доглядати за собою — особливо, коли дитині ще немає рочку. Проте, я думаю, більшість жінок погодяться: навіть в такий період знайти дві хвилини для мінімального макіяжу, я вважаю, потрібно. Найбільше табу для мене — це несвіже волосся: я можу лягти посеред ночі, проте я знаю, що на наступний день мій зовнішній вигляд мене повністю влаштовуватиме.

Q

Як ви можете охарактеризувати свій стиль сьогодні? "Що витягла з шафи, те й одягла" — це про вас?

A

Перш за все, одяг має бути комфортним та одночасно красивим. Важливо, щоб він подобався мені, щоб не було ефекта "райдуги" — все в міру. Можу використати мінімальні аксесуари для доповнення образу. Проте все повинно бути жіночно та сексуально, адже я одягаюсь ще й для свого чоловіка.

dumka-soltis_2

Q

Яку пораду ви дали майбутнім мамам? Можливо, щось з власної практики — поради, які могли б полегшити їм життя?

A

Найважливіше, що я зрозуміла за два роки, — це ні в якому разі не забувати про себе. Це стосується не лише зовнішнього вигляду, а й самореалізації, удосконалення себе самої. Однозначно наші обов’язки з нами назавжди, ми маємо думати про всіх, але ніколи не забувати про себе. Відкривайте у собі нові горизонти, пишіть статті, вишивайте хрестиком, малюйте (до того ж буде додатковий дохід), але не пропадіть у буденності! Нехай усі захоплюються вами, щоб ваш чоловік пишався й хотів усім розповісти, яка ви супер-дружина. Ще потрібно любити себе, тоді рідні по-іншому не зможуть.

Q

Назвіть кращий комплімент, який ви отримали від чоловіка під час вагітності?

A

Найкращого мабуть немає, тому що мій чоловік за весь період вагітності відносився до мене, як до королеви: я ніде не ходила сама, з роботи він завжди мене забирав, а покупки котрі важили більше 2 кг були категорично заборонені. Я почувала себе найціннішою антикварною вазою. Найкращим для мене був щасливий вираз обличчя мого чоловіка, коли він вперше взяв на руки донечку — це був незабутній комплімент без слів.

dumka-soltis-3

Q

Порадьте, як впоратися з емоціями, переживаннями і депресією в перші місяці материнства? Як знайти себе нову і почуватись гармонійно та впевнено?

A

Вважайте,що ви вже знайшли себе нову, ви — мати. Оскільки ступінь відповідальності збільшився, тому автоматично й зростає психологічне навантаження — просто необхідно давати собі з цим раду.

В перші місяці дитинка їсть та спить здебільшого по графіку, тому коли ваше маленьке щастячко відпочиває, не забувайте й ви про себе, бо постійно в режимі онлайн ви не виживете. Завжди є робота нагальна та другорядна, яку можна відкласти чи попросити допомоги рідних, не соромтесь. Дуже важливо ще не панікувати: ви мати, яка серцем відчуває, що необхідно робити в незнайомих раніше ситуаціях. Коли емоції вас переповнюють, усамітніться з чашкою теплого чаю хоча б на 10 хвилин. Спілкуйтесь про все, що вас турбує, непокоїть чи просто дратує із вашою другою половинкою, не думайте, що ваш чоловік читає ваші думки — тоді й вам стане набагато легше морально.

dumka-soltis_9

Почувати себе впевненіше та відкривати для себе багато нового ви будете з кожним новим прожитим днем із своїм малюком. Тому будьте впевнені у собі, будьте в захваті від свого статусу, адже бути мамою — це найцінніше та найважливіше у нашому житті. Будьте прекрасні — ви на це заслуговуєте!